.
OSTATNIA AKTUALIZACJA
17.01.2019
KONTAKT: percepcja44@poczta.onet.pl
NOWOŚCI
HISTORIA STRONY
ATAK NA LUDZKOŚĆ
TOTALIZM - filozofia zrozumienia
TOTALIZM - wykłady
Transmiter - Paleta Barw
TOTALIZM
zakazana
filozofia
NIBIRU
NIBIRU 2011
SERCE
ENERGETYCZNE
PUNKT
KULMINACJI
trochę piękna
danmala
motyl podlaski
kieron williamson

percepcja 44 - zamiast wstępu ANHEM - percepcja44@poczta.onet.pl

"Nieustannie wydawani jesteśmy na pokusę widzenia i słyszenia tego, co pragniemy zobaczyć i usłyszeć"
Aleister Crowley "Teoria i praktyka jogi"

Dokonania współczesne komplikują odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące sensu, bytu CZŁOWIEKA.
Z drugiej strony większej wyrazistości i głębi nabierają starożytne prawa ezoteryczne. Nauka (lecz nie ta na wskroś egzoteryczna) coraz częściej weryfikuje systemy wierzeń, stabilizuje poglądy. Mamy coraz większą możliwość czytania siebie. Coraz więcej jest punktów odniesienia do większego rezonansu pola refleksji. Nieśmiało zaczyna wibrować "aura pewności", iż jednym z naszych podstawowych celów jest eksploracja Wszechświatów.
Innym równie ważnym celem jest współtworzenie "...zestrzelić myśli w jedno ognisko i w jedno ognisko duchy..."
Im więcej płaszczyzn, celów, złożoności i spójności odkryjemy, tym bliżej jesteśmy rozwiązania tajemnicy.

Zapraszamy do wspólnej podróży.


C. Castaneda - śnienie, wola, intencja i abstrakcyjne wątki


21 - 04 - 2013
W tej części przytaczane cytaty dotyczą odkryć dokonanych przez starożytnych i współczesnych szamanów na temat śnienie, woli, intencji i abstrakcyjnych wątków.

"... Magia to wolność percepcji, wyzwalanie się z więzów oczywistości i postrzegania wszystkiego co dostępne człowiekowi. Zwykły śmiertelnik obawia się magii, gdyż przeraża go możliwość wyzwolenia...."


Boston i Teksas - zaplanowane wydarzenia?


21 - 04 - 2013
Czy ostatnie wydarzenia w Bostonie i Teksasie mają ze sobą związek, w jakim celu zostały zaplanowane? Zawsze można dostrzec nić ciągłości pomiędzy różnymi wydarzeniami i spróbować dojrzeć do czego one prowadzą, zawsze ten który je zaplanował zostawia świadomie lub nie swój "podpis"...
Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.

Boston i Teksas - zaplanowane wydarzenia?

tags: Boston, Teksas, inside job

Gorąco zapraszamy.C. Castaneda - śmierć


15 - 04 - 2013
W tej części przytaczane cytaty dotyczą odkryć dokonanych przez starożytnych i współczesnych szamanów na temat śmierci.

"Śmierć jako najlepszy doradca. Wiem wiele różnych rzeczy, ponieważ nie mam osobistej historii i nie czuję się ważniejszy ..."


Wiedza i prawa uniwersalne, Smoleńsk


15 - 04 - 2013
Wiedza jest najpotężniejszym narzędziem we Wszechświecie. Każdy z nas ma do wiedzy dostęp choć najczęściej jest to tylko wiedza podstawowa. Istnieje wiele poziomów wiedzy do której pełen dostęp mają tylko nieliczni ponieważ jest ona udostępniana tylko zarządcom "farmy ludzkiej" i jednocześnie jest przez nich wszelkimi sposobami zwalczana i wypierana ze świadomości społecznej. Takimi elementami wiedzy są np. prawa uniwersalne, prawa moralne, totalizm, tarot, itp. W tej rozmowie poruszamy też temat kolejnej rocznicy tragedii smoleńskiej.
Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.

Wiedza i prawa uniwersalne, Smoleńsk

tags: wiedza, prawa uniwersalne, Smoleńsk

Gorąco zapraszamy.C. Castaneda - nieskazitelność


07 - 04 - 2013
W tej części przytaczane cytaty dotyczą odkryć dokonanych przez starożytnych i współczesnych szamanów na temat nieskazitelności, niedziałania i mocy (energii).

"... ma czas tylko na nieskazitelność, wszystko inne wyczerpuje jego moc, a nieskazitelność wzmacnia ją. Nieskazitelność polega na dawaniu z siebie wszystkiego zawsze wtedy, kiedy w coś jesteśmy zaangażowani..."


Dusza Ziemi a serce energetyczne


07 - 04 - 2013
Ziemia jest organizmem żywym i posiada swoje pole energetyczne z jego czakramami jak też swoją duszę - programator, swój program działania. Obecna sytuacja na Ziemi jest wynikiem zakłócenia działania naturalnej duszy Ziemi i wprowadzenia sztucznych programów, uruchomienia jej sztucznej duszy. Poprzez swoje serce energetyczne, człowiek może poprzez rezonans wpływać na czakram "serca Ziemi" - czakram wawelski i przywracając jego naturalny tryb działania spowodować, że nastąpi odblokowanie naturalnego programu duszy Ziemi jak też odblokowanie działania człowieka w zgodzie z jego indywidualnym programem duszy indywidualnej. Działanie praw uniwersalnych wraz z naturalnymi programami duszy uruchamia zmiany na Ziemi prowadzące do odzyskania wolności przez jej mieszkańców.
Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.

Dusza Ziemi a serce energetyczne

tags: czakram wawelski, serce energetyczne, Ziemia, dusza, prawa uniwersalne

Gorąco zapraszamy.C. Castaneda - budowa Wszechświata i człowieka


24 - 03 - 2013
W tej części przytaczane cytaty dotyczą odkryć dokonanych przez starożytnych i współczesnych szamanów na temat budowy Wszechświata i człowieka przedstawionych jako tonal i nagual. Opis zawiera też jeszcze głębsze spojrzenie na świadomość, uwagę, intencję, emanacje i percepcję...

Cały wszechświat składa się z sił bliźniaczych, które są względem siebie jednocześnie przeciwstawne i komplementarne. ...


Okupacja Ziemi faktem


24 - 03 - 2013
Okupacja Ziemi faktem. Współcześnie, rozpatrując dziejące się wydarzenia mające wpływ na ludzi na całej Ziemi, nie możemy nie uwzględnić faktu, że Ziemia poddana jest skrytej okupacji. Wydana ostatnio w Polsce, książka David'a Icke'a "Największy sekret" pokazuje wiele szczegółów naszego zniewolenia poczynając od zarządzających nami bezpośrednio psychopatycznych przywódców państw a będących pod kontrolą reptilian, gadziej rasy istot, a kończąc na archonach, międzywymiarowych istotach, które chcą wykorzystać duszę ludzką do swoich celów. Nie ma dobrych UFO w naszej ziemskiej rzeczywistości formalnej, tu operują UFO nadzorcy.
Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.

Okupacja Ziemi faktem

tags: Okupacja Ziemi, Największy sekret, reptilianie, archoni, UFO

Gorąco zapraszamy.C. Castaneda - percepcja i świadomość


17 - 03 - 2013
Otwieramy nowy dział naszej strony, w którym znajdą się lekko zredagowane cytaty z książek Carlosa Castanedy. Opisał on w nich wiedzę przekazaną mu przez szamana Don Juana Matusa oraz swoje doświadczenia związane z wprowadzaniem tej wiedzy w życie. W pierwszej części przytaczane cytaty będą dotyczyć odkryć dokonanych przez starożytnych i współczesnych szamanów na temat percepcji i świadomości ...


Papież Franciszek - czarny czy biały?


17 - 03 - 2013
Papież Franciszek jest pierwszym papieżem z zakonu jezuitów, którzy od wieków są wewnętrzną "policją" kościoła katolickiego. Czy będzie papieżem, który rzeczywiście coś zmieni w kościele katolickim, czy będzie tylko kolejnym elementem rozbijającym strukturę kościoła katolickiego działającym na rzecz jego demontażu, działającym świadomie lub nieświadomie na rzecz nwo?
Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.

Papież Franciszek - czarny czy biały?

tags: papież, papież Franciszek, demontaż systemu, nwo, czarny papież

Gorąco zapraszamy.