.
OSTATNIA AKTUALIZACJA
17.01.2019
KONTAKT: percepcja44@poczta.onet.pl
NOWOŚCI
HISTORIA STRONY
ATAK NA LUDZKOŚĆ
TOTALIZM - filozofia zrozumienia
TOTALIZM - wykłady
Transmiter - Paleta Barw
TOTALIZM
zakazana
filozofia
NIBIRU
NIBIRU 2011
SERCE
ENERGETYCZNE
PUNKT
KULMINACJI
trochę piękna
danmala
motyl podlaski
kieron williamson

Co nowego? ANHEM - percepcja44@poczta.onet.pl

Tutaj znajdziecie Państwo odnośniki do tego co nowego zamieściliśmy na stronie przy jej aktualizacji. Aktualizujemy stronę w miarę naszych możliwości czasowych i podczas pojawiania się ciekawych informacji oraz inspiracji.
Wszystkie nowości są odpowiednio oznaczone.

Zapraszamy do wspólnej podróży.

Ostatnia aktualizacja 17.01.2019:

Tablice z Chartres - osiąganie odmiennych stanów świadomości Tablice z Chartres - osiąganie odmiennych stanów świadomości.

Medytacja z tablicami z Chartres pozwala nam osiągać odmienne stany świadomości. Wielopłaszczyznowe i nieskończone morze świadomości zaprasza....Wcześniejsza aktualizacja 06.02.2014:

Transmiter - Paleta Barw Paleta Barw - TAROT.

Na Palecie Barw - Transmiterze Energii możemy rozłożyć karty Tarota. Odkryjmy tu jedną z płaszczyzn (pól oddziaływań) wzajemnych powiązań pomiędzy Paletą Barw (Transmiterem Energii) a Tarotem....Wcześniejsza aktualizacja 08.09.2013:

Transmiter - Paleta Barw Paleta Barw - Ankh - konstrukcja kobiety, mężczyzny i Ziemi.

Patrząc na paletę możemy odnaleźć wzorzec konstrukcji kobiety i mężczyzny. Stosujemy do tego uniwersalny klucz według którego skonstruowano istotę ludzką. Symbolem przedstawiającym ten klucz jest ankh (anhem) - egipski klucz życia. Po przyłożeniu tego klucza do palety barw widzimy....Wcześniejsza aktualizacja 04.08.2013:

Transmiter - Paleta Barw Transmiter Energii - Paleta Barw - podstawowe informacje.

Ziemia, człowiek i każda istota żywa posiada "ciało świetliste" - statek mentalno-emocjonalny. Zrównoważone wibracyjnie pola żywych istot emanują kolorem białym. Poświata innego koloru pokazuje program w polu doświadczeń określonej wibracji i prawa kosmicznego....

Edward Snowden, haarp, killshot, flara słoneczna, reset cywilizacji, NWO Reset cywilizacji - Edward Snowden.

Kolejne informacje podawane przez Edwarda Snowdena są skutecznie wyciszane i nie dopuszczane do mainstreamowych mediów. Ostatnie informacje podane przez E. Snowdena są z jednej strony trudne do zweryfikowania a z drugiej mogą wskazywać, że zbliża się.... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 28.07.2013:

totalizm TOTALIZM - zakazana filozofia

artykuł dotyczący filozofii totalizmu. Napisany został z myślą o jego publikacji w jednym z czasopism ezoterycznych. Jednak jak sama nazwa artykułu wskazuje małe były szanse jego publikacji, tak aby wiedza o totalizmie dotarła do szerokiego kręgu odbiorców...

NWO, nowy porządek świata, zarządzanie zasobami ludzkimi, New World Order NWO - demonstracje kierunku zmian.

Jakie plany ma NWO w stosunku do "ludzkiej farmy"? Na ile te plany są jednolite a na ile różne frakcje władzy walczą jeszcze ze sobą o wprowadzenie swojego jedynie słusznego wzorca zarządzania zasobami ludzkimi? Ostatnio zademonstrowane zostały kierunki zmian, które będą wprowadzane przez różne agendy NWO. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 30.06.2013:

energia, energia moralna, energia witalna, energia psychiczna, energia subtelna, energia magiczna, dusza, tworzenie rzeczywistości Dusza - energia - tworzenie rzeczywistości.

Używając energii moralnej tworzymy rzeczywistość. Energia moralna przepływając przez nasze ciało fizyczne manifestuje się w nim jako energia witalna, psychiczna, subtelna czy magiczna. Energia niesie ze sobą informacje, algorytmy i programy, które następnie materializują się. Jaka jest w tym wszystkim rola naszej duszy? Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 23.06.2013:

nowy świat, nwo, tworzenie Kulejąca rzeczywistość a tworzenie nowego świata.

Kuleje premier, kuleje prezydent - wyraźne symptomy kulejącego państwa, kulejącej rzeczywistości. Tworząc nowy świat, nową rzeczywistość wolną od starych błędów, nie możemy oprzeć się o stare programy działania o stare formy, więc następuje samoczynny rozpad, który robi miejsce nowemu. Czy widać już symptomy nowego świata? Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 15.06.2013:

Bilderberg, PRISM, NWO Bilderberg i inni kontrolerzy "ludzkiej farmy".

To co obecnie obserwujemy na Ziemi pokazuje metody jakimi zarządza się ludźmi, jak działają zarządzający tą planetą. To, że już zbytnio nie ukrywają swoich działań, świadczyć może o tym, że już uważają ludzi za niemogących nic zrobić w swojej obronie, w obronie swojej suwerenności i wolności. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 08.06.2013:

Boston i Teksas Zmiana siebie a nałóg codzienności.

Obecnie ważnym jest wyrażenie woli zmiany siebie i podążanie zgodnie z tą wolą aby dokonać zamierzonej i trwałej zmiany w nas samych. Przeszkadza w tym wiele czynników zewnętrznych jak też... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 02.06.2013:

Boston i Teksas Nowy paradygmat - koniec obecnej epoki cywilizacyjnej.

Obecnie następuje zmiana paradygmatu w wyniku kończenia się tej epoki cywilizacyjnej i rozpoczęcia się nowej epoki. Czy nowym paradygmatem cywilizacji będzie zwrócenie się ludzi w kierunku ducha czy może dalsze zagłębienie się w materii?... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 27.05.2013:

Boston i Teksas Moc słowa, czas i przejawy ducha.

Jaką moc niosą ze sobą słowa, których nie zawsze świadomie używamy? Czym jest czas z punktu widzenia dipolarnej grawitacji oraz czym są przejawy ducha?... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 19.05.2013:

Boston i Teksas Technologia - dokąd nas prowadzi?

Czy technologia, którą dysponujemy jako cywilizacja pozwala nam być wolnymi od tak zwanych trosk życia, czy może ta technologia zabiera naszą wolność przez tak duże zaabsorbowanie nią? Czy jako cywilizacja moglibyśmy obyć się bez technologii, czy może... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 12.05.2013:

Boston i Teksas UFO nieujawnienie a magia utożsamienia.

Konferencja Citizen Hearing on Disclosure CHD nie przyniosła oczekiwanego ujawnienia prawdy na temat UFO. Obcy zarządzający Ziemią nadal pozostają w ukryciu aby człowiek nie mógł poprzez utożsamienie z nimi uzyskać informacji jak i technologii, której używają... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 04.05.2013:

Castaneda "Największy sekret" - recenzja książki

z podtytułem "książka, która zmieni świat" David'a Icke'a jest obowiązkową lekturą dla wszystkich poszukiwaczy prawdy...

Boston i Teksas Konferencja UFO w Waszyngtonie - czy ujawnią nam prawdę?

Konferencja Citizen Hearing on Disclosure CHD postawiła sobie za cel zaprezentowanie dowodów na to, że rasy pozaziemskie (UFO) ingerują w rozwój ludzkości. Czy ta obca ingerencja jest do udowodnienia w obecnych warunkach naukowej ignorancji, czy nadal pozostanie ona... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 28.04.2013:

Castaneda Carlos Castaneda - cd

- opisał odkrycia dokonane przez starożytnych i współczesnych szamanów na temat percepcji i świadomości. Dziś zacytujemy fragmenty opisujące istoty nieorganiczne, obcą instalację w nas i umysł obcy.

Boston i Teksas Manifestacja władzy reptilian na Ziemi.

Konferencja z udziałem WHO, MEN i innych dotycząca edukacji seksualnej dzieci w polsce pokazała, w którą stronę zmierzamy jako ludzie i cywilizacja. Czy jest to próba wpływu agendy pedofilskiej będącej przedłużeniem agendy reptiliańskiej narzucającej nam swoją chorą filozofię i wykorzystującej nas?... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 21.04.2013:

Castaneda Carlos Castaneda - cd

- opisał odkrycia dokonane przez starożytnych i współczesnych szamanów na temat percepcji i świadomości. Dziś zacytujemy fragmenty opisujące śnienie, wolę intencję i abstrakcyjne wątki.

Boston i Teksas Boston i Teksas - zaplanowane wydarzenia?

Czy ostatnie wydarzenia w Bostonie i Teksasie mają ze sobą związek, w jakim celu zostały zaplanowane? Zawsze można dostrzec nić ciągłości pomiędzy różnymi wydarzeniami i spróbować dojrzeć do czego one prowadzą, zawsze ten który je zaplanował zostawia świadomie lub nie swój "podpis".... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 15.04.2013:

Totalizm Carlos Castaneda - cd

- opisał odkrycia dokonane przez starożytnych i współczesnych szamanów na temat percepcji i świadomości. Dziś zacytujemy fragmenty opisujące śmierć.

Totalizm Wiedza i prawa uniwersalne, Smoleńsk

Wiedza jest najpotężniejszym narzędziem we Wszechświecie. Każdy z nas ma do wiedzy dostęp choć najczęściej jest to tylko wiedza podstawowa. Istnieje wiele poziomów wiedzy do której pełen dostęp mają tylko nieliczni ponieważ jest ona udostępniana tylko zarządcom ... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 07.04.2013:

Totalizm Carlos Castaneda - cd

- opisał odkrycia dokonane przez starożytnych i współczesnych szamanów na temat percepcji i świadomości. Dziś zacytujemy fragmenty opisujące nieskazitelność, niedziałanie i moc.

Totalizm Dusza Ziemi a serce energetyczne.

Ziemia jest organizmem żywym i posiada swoje pole energetyczne z jego czakramami jak też swoją duszę - programator, swój program działania. Obecna sytuacja na Ziemi jest wynikiem zakłócenia działania ... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 24.03.2013:

Totalizm Carlos Castaneda - cd

- opisał odkrycia dokonane przez starożytnych i współczesnych szamanów na temat percepcji i świadomości ....

Totalizm Okupacja Ziemi faktem.

Współcześnie, rozpatrując dziejące się wydarzenia mające wpływ na ludzi na całej Ziemi, nie możemy nie uwzględnić faktu, że Ziemia poddana jest skrytej okupacji. Wydana ostatnio w Polsce, książka David'a Icke'a "Największy sekret" ... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 17.03.2013:

Totalizm Carlos Castaneda

- opisał odkrycia dokonane przez starożytnych i współczesnych szamanów na temat percepcji i świadomości ....

Totalizm Papież Franciszek - czarny czy biały?

Papież Franciszek jest pierwszym papieżem z zakonu jezuitów, którzy od wieków są wewnętrzną "policją" kościoła katolickiego. Czy będzie papieżem, który rzeczywiście coś zmieni w kościele katolickim, czy będzie tylko kolejnym elementem rozbijającym strukturę kościoła katolickiego działającym na rzecz jego demontażu, działającym świadomie lub nieświadomie na rzecz nwo?... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 10.03.2013:

Totalizm Demontaż obecnej wersji systemu (matrixa)

Demontaż obecnego systemu zarządzania ludźmi trwa i ma umożliwić zarządzającym utworzenie nowego i lepszego systemu zniewolenia ludzi. To od nas zależy w jakiej rzeczywistości się obudzimy po demontażu obecnego systemu. Czy będzie to system dla człowieka czy może jeszcze gorsza wersja matrixa kontrolującego i zniewalającego każdego z osobna.... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 02.03.2013:

Totalizm Duch i jego przejawy a religie

Duch (przeciwciało) jest spychany na dalszy plan w życiu większości z nas, religie też stają się wyjałowione z ducha a plany NWO co do religii na Ziemi są jednoznaczne. W czasie możliwości indywidualnej kontroli umysłu takie systemy kontroli społecznej jak religie (egregory religijne) nie są już potrzebne i są niszczone.... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 24.02.2013:

Totalizm Czakram wawelski zakłócony

Czakram wawelski został przyblokowany i jego działanie zakłócone. Jakie ma to znaczenie dla Krakowa, dla Polski i dla Ziemi a jaki wpływ na ludzi oraz jakie są widoczne objawy tego zakłócenia jego działania, rozmawiamy o tym i nie tylko.... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 15.02.2013:

Totalizm Papież, planetoida i iskra Polska

Rozmawiamy o abdykacji papieża Benedykta XVI, o planetoidzie 2012 DA 14 przelatującej blisko Ziemi, o tym jak te i inne zdarzenia mijającego tygodnia mogą być powiązane i jakie dla nas istotne informacje, płyną z tych wydarzeń.... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.Wcześniejsza aktualizacja 09.02.2013:

Totalizm Weryfikacja PRAWDY w doświadczeniu

Zgodnie ze starą prawdą "po owocach ich poznacie" można zweryfikować każdą wiedzę własnym doświadczeniem i własną obserwacją świata. Często jednak strach jest tym co nas blokuje w głębszym badaniu rzeczywistości bo łatwiej jest tkwić w tym co znamy.... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.

Totalizm Wykład dr Jan Pająka

Spotkanie z dr Janem Pająkiem z 1995 roku. Bardzo cenne archiwalne nagranie pokazujące osobę samego Jana Pająka jak też zręby jego Konceptu Dipolarnej Grawitacji.Wcześniejsza aktualizacja 27.01.2013:

Totalizm KŁAMSTWO a upadek cywilizacji

Jaki wpływ na kondycję cywilizacji, na jej intelekt zbiorowy, ma wysoki współczynnik zakłamania tworzących ją intelektów indywidualnych? Wysokie zakłamanie jest nie tylko objawem upadającej cywilizacji ale przede wszystkim przyczyną jej upadku. Można przewidywać dalszy rozwój.... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 18.01.2013:

Totalizm Inwazja - "zasiedlenie" ziemian

Czy nastąpiła swego rodzaju inwazja na Ziemię, nie polegająca, jak wielu się spodziewało, na wylądowaniu UFO i kontakcie przedstawicieli innych cywilizacji z ziemianami, tylko mająca miejsce na poziomie nie ciał fizycznych, ale ciał energetycznych.... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 05.01.2013:

Totalizm 2013 - rok transformacji

- jest szansą dla tych, którzy chcą pracować "nad sobą" i odczytując swe wewnętrzne programy duszy decydują się na ich uruchomienie w rzeczywistości tworząc tym samym nową "własną" rzeczywistość będącą alternatywą.... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 15.12.2012:

Totalizm Ewolucja a 21.12.2012

- przedstawiamy kierunek rozwoju, ewolucji człowieka i w tym kontekście kierunek rozwoju naszej cywilizacji. Data 21.12.2012 jako nasycona energią naszej uwagi może być punktem zwrotnym dla każdego z osobna jak też.... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 10.12.2012:

Totalizm Dygresje o przyszłości

- rozmawiamy o potencjalnej przyszłości człowieka po punkcie kulminacji, o tym jak próbuje się stworzyć nowy porządek w oparciu o stare schematy i o tym co może się udać zaimplementować w przyszłość a co nie.... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 25.11.2012:

Totalizm TAROT 2

- w kolejnej rozmowie Przedstawiamy analizę roku 2012 przez pryzmat Tarota, pokazujemy programy archetypów, które są realizowane... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 13.11.2012:

Totalizm TAROT 1

- w rozmowie opisujemy system wewnętrzny zwany TAROTem jako mapę świadomości człowieka, mapę archetypów... Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.

Totalizm 7 KOMENTARZ wydarzeń przez pryzmat TOTALIZMU.

- kolejna rozmowa, w której komentujemy od strony energetycznej, przez pryzmat mechaniki ducha - totalizmu, wydarzenia jakie wiążą się z atakiem na rodzinę - komórkę podstawową intelektów zbiorowych. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 27.10.2012:

Totalizm SERCE energetyczne - cnoty serca

- wykład omawiający działanie serca energetycznego. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.

Totalizm 6 KOMENTARZ wydarzeń przez pryzmat TOTALIZMU.

- kolejna rozmowa, w której komentujemy od strony energetycznej, przez pryzmat mechaniki ducha - totalizmu, wydarzenie jakim był mecz, który się nie odbył na zalanym stadionie narodowym, a który jest symbolicznym obrazem obecnej sytuacji narodu polskiego. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 14.10.2012:

Totalizm Totalizm - podsumowanie.

- ostatni podsumowujący wykład dotyczący filozofii totalizmu. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.

Totalizm 5 KOMENTARZ wydarzeń przez pryzmat TOTALIZMU.

- kolejna rozmowa, w której komentujemy od strony energetycznej, przez pryzmat mechaniki ducha - totalizmu, mechanizmy władzy (na przykładzie zmian w edukacji), kontroli ludzi i możliwości zmiany stanu zniewolenia w realną wolność. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 01.10.2012:

Totalizm Totalizm - pasożytnictwo jako antytotalizm - cd2.

- kolejny wykład, w którym omawiamy jak radzić sobie z pasożytami energetycznymi. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.

Totalizm 4 KOMENTARZ wydarzeń przez pryzmat TOTALIZMU.

- kolejna rozmowa, w której komentujemy od strony energetycznej, przez pryzmat mechaniki ducha - totalizmu, ostatnie protesty mające miejsce w Grecji oraz pokazujemy iluzoryczność nadziei związanej z wprowadzeniem nowych technologii przez fundację Keshe mających odmienić naszą cywilizację. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 17.09.2012:

Totalizm Totalizm - pasożytnictwo jako antytotalizm - cd.

- kolejny wykład, w którym omawiamy jak radzić sobie z pasożytami energetycznymi. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.

Totalizm 3 KOMENTARZ wydarzeń przez pryzmat TOTALIZMU.

- kolejna rozmowa, w której komentujemy od strony energetycznej, przez pryzmat mechaniki ducha - totalizmu, dwa wydarzenia z 3 września 2012 roku z udziałem premiera i prezydenta naszego kraju. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 02.09.2012:

Totalizm Totalizm - pasożytnictwo jako antytotalizm.

- kolejny wykład, w którym omawiamy pasożytnictwo. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.

Totalizm 2 KOMENTARZ wydarzeń przez pryzmat TOTALIZMU.

- kolejna rozmowa, w której komentujemy od strony energetycznej, przez pryzmat mechaniki ducha - totalizmu, trzy wydarzenia: wizytę Cyryla I w Polsce, wizytę Ericha von Daniken'a we Wrocławiu na POLCON'ie 2012 oraz berliński kongres ruchu odrodzenia żydowskiego w Polsce. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 26.08.2012:

Totalizm Totalizm - karma.

- kolejny wykład, w którym omawiamy mechanizmy karmy wg koncepcji dipolarnej grawitacji. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 13.08.2012:

Totalizm Totalizm - prawa moralne - CD.

- kolejny wykład, w którym omawiamy następne prawa moralne, między innymi prawo drabiny partnerskiej. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 03.08.2012:

Totalizm KOMENTARZ wydarzeń przez pryzmat TOTALIZMU.

- kolejna rozmowa, w której komentujemy od strony energetycznej, przez pryzmat mechaniki ducha - totalizmu, trzy wydarzenia: Euro 2012 w Polsce, Igrzyska Olimpijskie w Londynie 2012 oraz zamach w Denver. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.

Wcześniejsza aktualizacja 21.07.2012:

Totalizm Czy warto być dobrym?

- próba odpowiedzi na to pytanie w kontekście wiedzy wypływającej z totalizmu.

Totalizm Inspirowane islamem

- poetycka ekspresja naszego przyjaciela.

Totalizm Filozofia pasożytnicza jako filozofia antytotaliztyczna.

- opis filozofii pasożytniczej i jej wpływie na ludzi.

Totalizm Recenzja książki

- "Dwunaste wtajemniczenie" J. Redfield'a.
Wcześniejsza aktualizacja 12.07.2012:

Totalizm Totalizm - prawa moralne.

- kolejny wykład, w którym omawiamy czym są prawa moralne, jakie są konsekwencje ich łamania itp. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 24.06.2012:

Totalizm Totalizm - emocje i uczucia.

- kolejny wykład, w którym omawiamy czym są emocje uczucia, jakie są pomiędzy nimi różnice i jak nimi zarządzać. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 09.06.2012:

Totalizm Totalizm - budowa Wszechświata i człowieka.

- kolejny wykład, w którym omawiamy budowę Wszechświata i człowieka. Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 25.05.2012:

Totalizm Totalizm - energia moralna.

- kolejny wykład, w którym omawiamy pojęcie energii moralnej. Wszystkie nagrania będą umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 12.05.2012:

Totalizm Totalizm - wstęp.

- rozpoczynamy cykl wykładów, w których omówimy filozofię totalizmu. Na początek krótki wstęp. Wszystkie nagrania będą umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.
Wcześniejsza aktualizacja 12.08.2011:

Energia moralna Dlaczego potrzebna jest okupantom energia moralna?

- próba odpowiedzi.

Młodość Młodość

- czym jest? Próba odpowiedzi w formie ekspresji poetyckiej.

Odkrywanie Tarota "MIĘDZY CHAOSEM A ŚWIADOMOŚCIĄ - HIPERFIZYKA"

- recenzja książki.
Wcześniejsza aktualizacja 28.06.2011:

Intelekt, czakramy, ... INTELEKT, CZAKRAMY, UCZUCIA/EMOCJE, KARMA, SUMIENIE, UMYSŁ, itp.

- czym są (wg dipolarnej grawitacji)?

Myślę więc jestem "Myślę więc jestem"

- na początku była myśl.

Odkrywanie Tarota Odkrywanie Tarota,

jaka jest jego konstrukcja?
Wcześniejsza aktualizacja 18.04.2011:

Punkt kulminacji Punkt kulminacji / 2012...2022...2044...2066 rok /

- czym jest?

Świadoma praca emocjonalna i uczuciowa Świadoma praca emocjonalna i uczuciowa.

- jak "działać" uczuciem?

Świadomość a energia moralna Świadomość a energia moralna.

- jaki zależą od siebie?
Wcześniejsza aktualizacja 08.03.2011:

PERCEPCJA 3D Percepcja 3D

- czy postrzegamy trójwymiarowo?

Wojna informacyjna Wojna informacyjna

- o świadomość człowieka.

Emocje a uczucia Emocje a uczucia

- w oparciu o koncept dipolarnej grawitacji.Wcześniejsza aktualizacja 28.02.2011:

Zoran kapitan planety Ziemia VI część opowiadania

"Zoran kapitan planety Ziemia"

NIBIRU 2011 Czy NIBIRU (planeta X) JEST już BLISKO

- jak wiele jeszcze zagadek kryje nasz Układ Słoneczny?Wcześniejsza aktualizacja 14.04.2010:

PRAWDA NAS WYZWOLI PRAWDA NAS WYZWOLI - Katyń 2010

- różne płaszczyzny wydarzeń tragicznego wypadku pod Smoleńskiem


TOTALIZM Energia moralna a śmierć - na tle wydarzeń z 10-04-2010

- jako przykład zastosowania zasad totalizmu w odkrywaniu rzeczywistości


pauza kwantowa PAUZA KWANTOWA

- ćwiczenie oddechowe wspomagające aktywizację cnót serca