.
OSTATNIA AKTUALIZACJA
17.01.2019
KONTAKT: percepcja44@poczta.onet.pl
NOWOŚCI
HISTORIA STRONY
ATAK NA LUDZKOŚĆ
TOTALIZM - filozofia zrozumienia
TOTALIZM - wykłady
Transmiter - Paleta Barw
TOTALIZM
zakazana
filozofia
NIBIRU
NIBIRU 2011
SERCE
ENERGETYCZNE
PUNKT
KULMINACJI
trochę piękna
danmala
motyl podlaski
kieron williamson

Recenzje książek ANHEM - percepcja44@poczta.onet.pl


"Największy sekret książka, która zmieni świat"

Największy sekret
Wydana ostatnio w Polsce książka "Największy sekret" z podtytułem "książka, która zmieni świat" David'a Icke'a jest obowiązkową lekturą dla wszystkich poszukiwaczy prawdy, prawdy na temat tego co dzieje się na Ziemi z naszą cywilizacją.
Czasem w oparciu o dość drastyczne przykłady autor pokazuje nam przyczyny trwania wojen, kryzysów i innego zła (pedofilia, satanizm), gnębiącego człowieka i naszą cywilizację. Autor rozszyfrowuje powiązania różnych grup ludzi, rodzin manipulujących od wieków ludzkością, nazywając ich Agendą, za kulisami której stoją istoty wykorzystujące ludzi, reptilianie (gady). Ich główny plan to pełne scentralizowanie i przejęcie kontroli nad planetą.

Dla niektórych lektura tej książki może okazać się szokiem intelektualnym, ale mimo tego, że autor może się mylić w szczegółach swoich dociekań to jednak ogólne przesłanie jego odkryć jest głęboko prawdziwe.

Powrót"Dwunaste Wtajemniczenie - godzina decyzji"

dwunaste wtajemniczenie
Wydana ostatnio w Polsce książka "Dwunaste Wtajemniczenie" J. Redfielda jest kontynuacją jego poprzednich powieści: "Niebiańskiej przepowiedni", "Dziesiątego wtajemniczenia" i "Tajemnicy Shambali".
W opisie wydawcy książki czytamy: "... W Dwunastym Wtajemniczeniu odbywamy wraz z bohaterami niezwykłą duchową podróż, której zwieńczeniem ma być przemiana całej ludzkości. Do znanego z poprzednich książek Redfielda narratora zgłasza się jego przyjaciel Will, który odnalazł fragment nieznanego wcześniej nikomu manuskryptu. Ten starożytny dokument opisuje tajemniczą duchowość, która niezauważenie ujawni się w drugiej dekadzie dwudziestego pierwszego wieku. Nikt nie zna całości manuskryptu, w różnych regionach świata ujawniają się jedynie jego fragmenty. Aby zrozumieć w pełni jego znaczenie dla ludzkości, Will i jego towarzysz rozpoczynają poszukiwania brakujących części. Kiedy zrozumieją siłę, jaką daje Synchroniczność i wagę kolejnych informacji zawartych w manuskrypcie, na drodze stają im religijni ekstremiści i agenci tajnych organizacji, którzy chcą poznać tajemnice ukryte w dokumencie dla swych własnych celów..."

W książce autor zawarł wiele informacji poprzednio przedstawionych przez niego we wcześniejszych powieściach, ale przedstawił też nowe informacje np. dotyczące prawa prawdy czy karmy. Pokazał też trochę inne spojrzenie na wcześniej przedstawione przez siebie koncepcje jak też zintegrował wiele nowych pomysłów w spójną całość.

Powrót


"Między chaosem a świadomością - HIPERFIZYKA"

hiperfizyka
Książka, w której autorzy opisują z nowego punktu widzenia otaczającą nas rzeczywistość oraz funkcjonowanie nas samych.
Jeśli chcesz poczuć ból myślenia nowymi ścieżkami to koniecznie przeczytaj tę książkę.
Jest to jedna z niewielu książek otwierająca tak szeroki horyzont spojrzenia. Warta jest uwagi każdego kto poszukuje sensu istnienia, sensu rozwoju itp. Wiele zawartych w niej sformułowań, definicji i opisów funkcjonowania rzeczywistości jest wyzwaniem dla umysłów "ścisłych" choć to one są tymi najlepiej predysponowanymi do rozważań nad wiedzą tu przedstawioną.
Przeczytać tę książkę aby zrozumieć czy poczuć wiedzę w niej zawartą, można tylko z otwartym umysłem. Zawarty w niej opis rzeczywistości jest zbieżny np. z koncepcją dipolarnej grawitacji co dodatkowo potwierdza wzajemnie prawidłowe podejście obu modeli. Informacje zawarte w tej książce to kolejna paczka brakujących "puzzli" pozwalających lepiej zrozumieć i doświadczać rzeczywistość.
Polecam też rozmowę M. Rozbickiego z dwójką autorów tej książki, którą jednak w pełni można zrozumieć dopiero po zapoznaniu się z treścią ksiązki:


Tutaj też strona autorów z ich opisem książki:Hiperfizyka

Powrót"HIPNOTYZER"

hipnotyzer
Bohaterowie powieści zmuszeni do prowadzenia dyskusji próbują odpowiedzieć na pytania, które tylko z pozoru wydają się banalne.
Omawiają interesujące kwestie dotyczące świadomości, życia w ogólności czy wielowymiarowości rzeczywistości.
Każdy problem jest dyskutowany przez przedstawicieli różnych dziedzin wiedzy co daje nam jego pełny obraz.
Książka zawiera wiele ciekawych spostrzeżeń, skojarzeń jak i udanych syntez informacji pochodzących z różnych źródeł oraz pozwala nam zobaczyć i odczuć ograniczenia naszego pojmowania czy odbioru rzeczywistości.

Powrót"KOD LEONARDA DA VINCI"

kod Leonarda da Vinci
Powieść ta jest przygodą w odkrywaniu tajemnicy, zawartej w wielu przekazach szczególnie w sztuce, skrywanej przez wiele wieków a sięgającej początków chrześcijaństwa.
Autor ukazuje wiele płaszczyzn tego co ogólnie określa się pojęciem Świętego Graala i każdy z nas czytając tę książkę ma szansę go odkryć, wzbogacając swoje życie.
Powieść ta jest także podróżą do naszego wnętrza, podróżą poza ograniczenia naszych wyobrażeń, horyzontów intelektualnych czy duchowych.

Życzymy udanych odkryć.

Powrót"KONTROLA UMYSŁU"

kontrola umysłu
Podtytuł tej książki brzmi: "mówią ofiary i świadkowie elektronicznej kontroli umysłu".
Zawarte w książce relacje często budzą grozę oraz szokują, pokazując jednocześnie zaawansowane technologie oparte na zdalnym sterowaniu mózgiem człowieka za pomocą fal elektromagnetycznych.
Wielkie mocarstwa tego świata korzystają z technologii kontroli umysłu z ukrycia ciągle zaprzeczając, że nie prowadzi się zasadniczo żadnych badań nad wpływem fal elektromagnetycznych na człowieka a wszelkie doniesienia przykładowo na temat ich szkodliwości są w majestacie tzw. nauki dyskredytowane.
Przedstawiona wizja społeczeństwa technologicznie sterowanego pokazuje jak bardzo ludzkość zbliża się do systemu, który możnaby nazwać demokracją totalitarną. Zdehumanizowany model cywilizacji zachodniej prowadzi tu do modelu społeczeństwa, gdzie ogromna większość społeczeństwa jest zniewolona.
To wszystko jest możliwe przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, gdzie np. chipy mają wielkość już nie ziarnka ryżu, ale 200 mikrometrów, kilkaset razy mniejsze od grubości włosa ludzkiego i są praktycznie nie do wykrycia. W połączeniu z nowoczesną technologią komputerową, z siecią anten komórkowych i siecią satelit możliwym się staje zewnętrzne sterowanie większości populacji na Ziemi przez niewielką grupę animatorów rzeczywistości.

Pamiętajmy jednak, że możemy się na to nie zgodzić uniezależniając się od systemu choćby częściowo i w krytycznym momencie odrywając się od niego choćby poprzez branie aktywnego i świadomego udziału w kreowaniu naszej wybranej rzeczywistości.

Powrót


Michael Drosnin "KOD BIBLII 2 - ODLICZANIE"

kod biblii 2
Jest to już druga książka tego autora dotycząca badania kodu odnalezionego przez pewnego matematyka w Biblii (jej części zwanej pięcioksiągiem - Torą), którego dekodowanie odsłania mające nastąpić wydarzenia. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość splatają się tu w jedną rzeczywistość określoną matematycznym pojęciem prawdopodobieństwa.
Kod Biblii (Tory) ostrzega przed mającą nastąpić atomową zagładą w roku 2006, która ma zostać zapoczątkowana przez terrorystę samobójcę używającego ładunku jądrowego.
Autor z użyciem kodu prezentuje także swoje poszukiwania odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące egzystencji ludzkiej takie jak: skąd pochodzimy, na ile rzeczywistość jest zdeterminowana i inne. Poszukuje też twórcy kodu Biblii, który być może naprowadza badaczy do odkrycia klucza do tego kodu.

Pamiętając jednak, że wydarzenia wysoce prawdopodobne nie muszą zostać zrealizowane i są jedynie potencjalną rzeczywistością, pracujmy na rzecz pokoju w każdej sferze naszego życia.

Powrót


Janusz A. Zajdel "LIMES INFERIOR"

limes inferior
"- Wiem, jak to jest z tym porządkiem w Argolandzie. Mamy tutaj po prostu doskonale kontrolowany bałagan, stwarzający pozory zarówno porządku, jak wolności. Sformułowanie tego - paradoksalnego na pozór - algorytmu działania Argolandu okazało się nadspodziewanie owocne dla wyjaśnienia wielu zjawisk - tych, z którymi zetknął się w tym mieście, oraz tych, które miał poznać w najbliższej przyszłości.

To jedyne logiczne wyjaśnienie wielu pozornych absurdów, które napotyka człowiek w codziennym życiu - kontynuował Sneer swoje rozważania, znalazłszy się w kabinie mieszkalnej. - Wprost trudno uwierzyć, by administracja, dysponująca tak precyzyjnym systemem kontroli i sterowania ludnością, nie mogła poradzić sobie z tymi wszystkimi ujemnymi zjawiskami, z nielegalną działalnością różnych kombinatorów i kanciarzy. Scenka pod Bankiem świadczyła o tym, że służba porządkowa tylko pozornie nie zauważa jednych, by natychmiast reagować na pojawienie się innych podejrzanych facetów. Wniosek stąd jest zupełnie oczywisty: niektórzy są władzom po prostu potrzebni, ich działalność jest wkalkulowana w funkcjonowanie systemu, być może administracji na rękę, pomaga w czymś, stwarza jakieś specyficzne sytuacje społeczne czy gospodarcze."

Powieść SF bardzo bliska tematycznie filmowi "Matrix". Opisany w niej model społeczeństwa Argolandu jest oparty na modelu stanów atomowych. Napisana w 1980 roku ma bardzo wiele odniesień do procesów obecnie zachodzących na naszej planecie, gdzie człowieka nakłania się do ściśle określonych mechanicznych zachowań. Sytuacja taka jest wymuszona przez obcych najeźdźców."Stanisław Lem uznał "Limes inferior" za najoryginalniejszą polską powieść SF, jaką czytał."

Powrót


William Bramley "BOGOWIE EDENU"

bogowie edenu
Pisarz, badacz niezwykłych zjawisk Charles Hay Fort (1867 - 1923) stwierdza między innymi:
"Myślę, że jesteśmy własnością, czyjąś własnością. To coś posiada tę planetę na własność ... pozostali zaś mają się trzymać z daleka. ... wszystko to jest wiadome od wieków pewnym grupom ludzi żyjącym pośród nas w postaci sekt lub zakonów, których członkowie pełnią rolę przewodników stada w odniesieniu do pozostałej części ludzkiej populacji albo też ważniejszych niewolników lub nadzorców kierujących nami zgodnie z otrzymywanymi skądś instrukcjami, za którymi kryje się nasza tajemnicza użyteczność."

Czy jest to intelektualna przygoda czy obiektywny fakt? Tego dowiedzieć się możecie po przeczytaniu niezwykle inspirującej książki Williama Bramley'a wydanej przez Agencję Nolpress - Białystok. Książka od strony merytorycznej przygotowana bez zarzutu stanowić może bazę wyjściową dla poszukiwaczy, badaczy rzeczy i zjawisk niezwykłych. Zapraszamy w podróż, wobec faktów przedstawionych w tej opowieści nikt nie zostanie obojętny.

Powrót


Prof. Jan Pająk - MONOGRAFIE

magnokraft
Prof. Pająk jest żywą legendą. Niezwykle kontorowersyjny uczony. Twórca niezwykłej teorii magnokraftu - pojazdu przyszłości do podróży kosmicznych. Odkrywca koceptu dipolarnej grawitacji, który daje możliwość otwarcia nowej przestrzeni dla nauki. Daje możliwość eksploracji DUCHA. Udowadnia w sposób niepodważalny, że BÓG istnieje.

Dziesiątki lat badań pozwoliły odkryć profesorowi przerażającą prawdę. Ziemia jest okupowana przez cywilizację pasożytniczą.

Ale, istnieją prawa moralne - zasady wszechświatowego Intelektu, istnieje ustrój zwany totalizmem, to daje podstawę aby uwolnić się z okupacji, zrzucić kajdany, podjąć walkę. Zpraszamy do fascynującej lektury Monografii Prof. Pająka.

Gdzie można je uzyskać podajemy w linkach.

Powrót


Grażyna Fosar i Franz Bludorf "DZIEDZICTWO AVALONU"

dziedzictwo avalonu
Naukowcy Grażyna Fosar i Franz Bludorf prowadzą bardzo ciekawe badania, z takich dziedzin wiedzy jak geomancja, radiestezja i fenomen świadomości. W książce tej opisują swoją przygodę poznanwania starożytnej wiedzy mistycznej dotyczacej świętej geometrii. Korzystając z osiągnięć współczesnej nauki - fizyki, astrofizyki oraz badań nad świadomością naukowcy Ci na nowo odkryli starożytną wiedzę. W książce opisują jak polączyli zjawiska z pozoru odległe takie jak świadomość i grawitacja. Człowiek dysponujący taką wiedzą posiada może posiąść umiejętność panowania nad czasem. Jednocześnie rodzi to też olbrzymie zagrożenia.

" ... każdy z nas jest odpowiedzialny za pracę nad poszerzaniem swojej świadomości, aby pewnego dnia własnymi siłami osiągnąć zdolność myślenia w czterech wymiarach. Okno czasu jest otwarte, tajemna wiedza dostępna dla wszystkich, musimy jedynie nadać treści nowy kształt.
Kto jest świadom wolności swojej woli i zna tajemnice czasu, staje się człowiekiem mającym na co dzień "jasne sny". Może kierować swoim życiem na własną odpowiedzialność, bo odkrył, że nasza "rzeczywistość" jest w gruncie rzeczy tylko rzeczywistością wirtualną zbudowaną z pól morfogenetycznych. Dlatego można ją zmieniać siłami umysłu. Właściwie robimy to cały czas przez nasze życie i działanie, ale nie zawsze jesteśmy tego świadomi.
... Kto korzysta z prawa do samodzielnego kierowania swoim życiem, zamiast pozostawić to komuś innemu, ten musi być tym pochłonięty bez przerwy, bez reszty. Stąd najważniejszą umiejętnością, jaką winna przekazać ta książka jest "magiczne patrzenie". Z ćwiczeń nad tablicami z Chartres możemy wyciągnąć wniosek, że przez odpowiednie techniki patrzenia można widzieć rzeczy, ukryte zwykle przed naszym wzrokiem. Przenosząc tę zasadę na nasze doznania zewnętrzne, uczymy się przenoszenia naszej świadomej uwagi ze zjawisk powierzchownych na ukryte tło, a zatem na rzeczy najistotniejsze."
Powrót