.
OSTATNIA AKTUALIZACJA
17.01.2019
KONTAKT: percepcja44@poczta.onet.pl
NOWOŚCI
HISTORIA STRONY
ATAK NA LUDZKOŚĆ
TOTALIZM - filozofia zrozumienia
TOTALIZM - wykłady
Transmiter - Paleta Barw
TOTALIZM
zakazana
filozofia
NIBIRU
NIBIRU 2011
SERCE
ENERGETYCZNE
PUNKT
KULMINACJI
trochę piękna
danmala
motyl podlaski
kieron williamson

CNOTY SERCA - serce energetyczne ANHEM - percepcja44@poczta.onet.pl


1. Cnoty serca i serce energetyczne - ogólnie

Bramą jesteśmy, między ziemią a niebiosami, między stwórcą a kreacją, łącząc opozycję na zewnątrz i w nas.
Posiadamy siedem głównych czakramów (centrów energetycznych), trzy dolne centra związane są z siłami kreacji - całym naszym polem (światem) witalnym, są to: podstawa kręgosłupa, śledziona i splot słoneczny. Trzy górne centra związane są z polem (światem) umysłu a więc siłami twórczymi: centrum gardła, przysadki mózgowej i szyszynki.

Pomiędzy tymi centrami jest energetyczne serce, które poprzez centrum serca słońca jest bezpośrednio pozwiązane z centrum galaktyki (źródłem). To poprzez serce odzyskujemy swoje człowieczeństwo, to poprzez serce z ziemianina stajemy się ISTOTĄ GALAKTYCZNĄ. Z uwagi że centrum serca nie da się nikomu zawłaszczyć, zmanipulować czy zniszczyć zostało ono "zamurowane" poprzez konstrukcję naszego egocentryzmu, sztucznie nam narzuconą. Pole witalne i świat umysłu ustawiono w konfrontacji (rywalizacji), narzucono program osiągania zwycięstwa poprzez walkę.
W przestrzeniach tych (światach) funkcjonują cywilizacje pasożytnicze okupujące ludzi w celu wykorzystania ich potencjału genetycznego, hormonalnego, energetycznego. Podstawą narzucenia i trwania systemu okupacyjnego jest STRACH. Strach o życie, byt, zdrowie, rodzinę jej stabilizację i szczęście. Okupujący świat witalny obecnie aktywizują w nas strach zakończenia cywilizacji poprzez kataklizmy natury na przykład asteroid niszczący ziemię. Okupujący światy umysłu "widzą" koniec naszej cywilizacji poprzez globalne wojny, niszczące technologie itp.

Nadszedł czas odzyskać siebie. Usunąć mur z naszego energetycznego serca. Przyjąć impuls płynący z centrum galaktyki i aktywizować nowy program duszy dokonując skoku ewolucyjnego w momencie punktu kulminacji (zbieżności cykli) do którego się zbliżamy.

CENTRUM SERCA "powołujemy do życia" aktywizując cnoty serca, według których zaczynamy kreować nasz własny świat. CNOTY SERCA wg kolejności, która powoduje ich głębokie doznanie i uruchamia program kreacyjny:
  1. 1. WDZIĘCZNOŚĆ
  2. 2. WSPÓŁODCZUWANIE
  3. 3. PRZEBACZENIE
  4. 4. SKROMNOŚĆ
  5. 5. ROZUMIENIE
  6. 6. DZIELNOŚĆ

Przejście cywilizacji genetyczno-biologicznej w kierunku cywilizacji energetycznej jest efektem transformacji. I nic się nie kończy, jest zmiana. Jesteśmy w trakcie zmiany, w ogniwie pośrednim - "cywilizacji informatycznej".

Wykorzystajmy szansę którą daje nam Źródło.

Kiedy robisz krok w kierunku NIEBA, NIEBO powoli otwiera swoje drzwi.


Powrót

SERCE energetyczne - cnoty serca.


27 - 10 - 2012
W tej rozmowie omawiamy SERCE energetyczne. Jako przeciw-organ serca fizycznego, pozwala na uruchamianie w nas uczuć (a nie spolaryzowanych emocji), które mają budujący wpływ na nasze życie i jednocześnie pozwalają nam w pełni współuczestniczyć w realnym tworzeniu rzeczywistości. Omawiamy różne aspekty działania serca energetycznego (tzw. cnoty serca): wdzięczność, współodczuwanie, zrozumienie, przebaczenie, skromność i dzielność....
Wszystkie nagrania są umieszczane w serwisie YOUTUBE na kanale percepcja44.

SERCE energetyczne - cnoty serca.

Gorąco zapraszamy.

Powrót

2. PAUZA KWANTOWA - ćwiczenie oddechowe wspomagające uruchamianie cnót serca.

Oddech jest portalem pomiędzy wymiarem fizycznym, a domenami kwantowymi czy też międzywymiarowymi. W ćwiczeniu tym nie chodzi o normalne, autonomiczne oddychanie, ale o bardzo specyficzny wzorzec oddechowy, który nazywamy Pauzą Kwantową.

Pauza Kwantowa to prosty, czteroetapowy proces zaczynający się od wdechu trwającego od trzech do sześciu odliczeń, w zależności od twojej pojemności płuc, postury, i stopnia prywatności. Po tym jak już wciągnąłeś powietrze, robiąc to przez nos, wstrzymaj swój oddech (zrób pauzę) na równą ilość odliczeń jak przy wdechu, następnie wypuść powietrze przez usta, w czasie o tej samej ilości odliczeń, po czym ponownie wstrzymaj swój oddech (pauza) na tą samą ilość odliczeń.

Na pierwszym rysunku poniżej znajduje się diagram ilustrujący wzorzec oddechowy z przykładowym zastosowaniem odliczeń do czterech. Kluczem jest utrzymanie symetrii w każdym z czterech segmentów procesu. Jeśli używasz odliczania do trzech, to stosuj go równo do każdego segmentu. Nie jest konieczne precyzyjne monitorowanie tego, zamiast tego zastosuj swobodne monitorowanie czasu trwania każdego z segmentów i utrzymuj konsekwentność przepływu.
pauza kwantowa
rysunek 1

Na kolejnym rysunku pokazany jest cykl złożony z czterech etapów. Rekomendowane jest, aby wykonać trzy lub cztery cykle pod rząd, po czym wrócić do normalnego oddychania. Taki okres "normalnego" oddychania nazywany jest okresem Konsolidacji.
pauza kwantowa
rysunek 2

W czasie wykonywania całości procesu miej zamknięte oczy i siedź mając w miarę wyprostowane plecy w wygodnej pozycji, obiema stopami dotykając podłoża. Kiedy zaczynasz swój okres konsolidacji, to jest to twój czas na skoncentrowanie się i skupienie całej swojej uwagi na rzeczach, które wypływają na powierzchnię twojej świadomości, wiedząc że pojawiają się one z konkretnego powodu. Jest to idealny czas na zastosowanie Sześciu Cnót Serca (wdzięczność, współodczuwanie, przebaczenie, skromność, zrozumienie, dzielność) wobec wszelkich pojawiających się myśli lub emocji.

Okres konsolidacji trwa zazwyczaj od trzech do pięciu minut, aczkolwiek nie ma tutaj definitywnych wyznaczników czasowych. Używaj swojej intuicji do określenia czasu trwania tego okresu. Generalnie wraz z każdym powtórzeniem konsolidacji, których jest zazwyczaj cztery lub pięć, stajesz się mniej przepełniony myślami i emocjami, tak iż gdy wchodzisz w finalny okres konsolidacji, jesteś wolny od wszelkich myśli oraz emocji i wchodzisz w domenę kwantową.

Rysunek 2 przedstawia typową sesję Pauzy Kwantowej. Zauważ, że w tym konkretnym przykładzie mają miejsce trzy cykle oddechowe, po czym następuje okres konsolidacji. Powtarzane jest to cztery razy. Liczba cyklów oddechowych może być zwiększona do pięciu, gdzie po każdym cyklu następuje konsolidacja, ponownie, symetria pełni tutaj ważną rolę.

Zachęcamy do spróbowania tego przez trzy tygodnie i zobaczenia rezultatów jakie osiągniesz. Jedynie poprzez samodzielne doświadczenie tego możesz przekonać się o wartości Pauzy Kwantowej. Jeśli po trzech tygodniach codziennej praktyki doświadczysz nowej jakości klarowności połączenia ze swoim punktem pochodzenia, to będziesz miał motywację, aby kontynuować.

Istnieje wiele niuansów związanych z techniką Pauzy Kwantowej i zachęcamy do ich samodzielnego odkrycia, na swój własny sposób. Opisana tu została jej podstawowa wersję, lecz technika ta posiada również szereg swoich subtelności, które potężnie ją wzmacniają; subtelności te pojawią się wraz z kontynuowaniem procesu stosowania tej techniki, dlatego praktykując ją bądź otwarty na tego rodzaju rozszerzenia.

Kilka szybkich wskazówek na początek. Pauza kwantowa tuż po wydechu może u niektórych ludzi wywołać subtelne uczucie paniki. Jeśli tak się dzieje, skróć ilość odliczeń, tak ażeby skrócić czas trwania każdego z segmentów. Przykładowo, jeśli używałeś cyklu odliczania do czterech, to skróć go do trzech. Uczucie paniki odejdzie wraz z praktykowaniem techniki. Owe "zatrzymania" czy też pauzy kwantowe mają swój cel, który z czasem zrozumiesz.

Proponowałbym także, abyś skoncentrował swoją uwagę na własnym oddechu - na jego dźwięku, teksturze, na tym jak go odczuwasz w swoich płucach, jak układają się twoje usta w czasie wydechu, jak przepływa on przez twój organizm, itp. Kiedy stosujesz Pauzę Kwantową naturalnym odruchem jest tendencja wypatrywania doświadczenia Światła, lub ujrzenia nowych wymiarów, rozmawiania z Istotami lub też nawet z Bogiem, albo doznanie doświadczenia typu "wow", które prawdziwie potwierdzi, że jesteś na właściwej ścieżce. Praktykowanie Pauzy Kwantowej przyniesie Ci nowe doświadczenia i świadomość, lecz zostaw za sobą oczekiwania. Ludzie uwielbiają bodźce wizualne. Uwielbiają widzieć wyższe wymiary, tak jakby widzenie było wierzeniem. Jednakże, wszystko to co znajduje się w czasoprzestrzeni kwantowej nie podporządkowuje się pod System Umysłu Ludzkiego.

Plan kwantowy jest punktem wyjściowym. Jest on meta-fizyczny, co oznacza, że poprzedza (istnieje przed) danymi wizualnymi, akustycznymi, i czuciowymi. Poprzedza on emocje i myśli. Istnieje on jeszcze przed powstaniem wspomnianych bodźców i w rzeczywistości jest za nimi ukryty do pewnego stopnia.

Doświadczenie "wow" może ukazać się w formie, której nie będziesz potrafił zinterpretować czy też przetłumaczyć na obrazy, słowa, emocje, myśli. Dlatego też, postaraj się najlepiej jak potrafisz usunąć swoje oczekiwania natury empirycznej i po prostu podążyć za swoim oddechem.

Źródło: wingmakers

Powrót