.
OSTATNIA AKTUALIZACJA
17.01.2019
KONTAKT: percepcja44@poczta.onet.pl
NOWOŚCI
HISTORIA STRONY
ATAK NA LUDZKOŚĆ
TOTALIZM - filozofia zrozumienia
TOTALIZM - wykłady
Transmiter - Paleta Barw
TOTALIZM
zakazana
filozofia
NIBIRU
NIBIRU 2011
SERCE
ENERGETYCZNE
PUNKT
KULMINACJI
trochę piękna
danmala
motyl podlaski
kieron williamson

POZA PUNKT KULMINACJI ANHEM - percepcja44@poczta.onet.pl


Punkt kulminacji / 2012...2022...2044...2066 rok /


Punkt kulminacji do którego nieuchronnie się zbliżamy pozwoli istotom ludzkim uzyskać następny stopień wtajemniczenia /rozwoju, inicjacji/ do godności bycia CZŁOWIEKIEM. Z ziemianina - Istoty Planetarnej, staniemy się Człowiekiem Galaktycznym.

Przekroczyć "horyzont zdarzeń", zmienić pozycję z której interpretujemy rzeczywistość, pozwolić wyłonić się następnej złożoności /komplikacji/ istoty ludzkiej, wyjść poza ciało psychiczne.

Nazwanie tego procesu, który rozgrywa się równolegle po stronie materii i energii, jest tylko skierowaniem uwagi w kierunku doświadczenia, które powinniśmy podjąć w wyniku świadomej decyzji.

Spróbujmy określić atrybuty Człowieka Galaktycznego, pola jego doświadczeń, pamiętając że słowa same w sobie są tylko drogowskazem wskazującym ku prawdzie.

Deklaracja decyzji w kierunku Człowieka Galaktycznego


1 - Jestem stwórcą mającym do dyspozycji w polu kreacji, pełną dynamikę żywiołów. Umiejętnością łączenia opozycji /siła pojednania / współuczestniczę w ekspansji zamysłu - J E S T E M

2 - Jestem potęgą wewnętrznej ciszy neutralizującą wszelkiego rodzaju ingerencje czym determinuję zamysł ROZWOJU.

3- Utrzymuję balans pomiędzy światem i przeciw-światem, pomiędzy duchem i materią pozwalając harmonii i lśnieniu piękna na pełną manifestację ISTOTY ŻYCIA.

Będąc świadomy kierunku podjętych decyzji wybieram drogę - organizowania codziennego życia z pozycji cnót serca, a więc:
  1. - wdzięczności,
  2. - współodczuwania,
  3. - przebaczenia,
  4. - skromności,
  5. - rozumienia,
  6. - dzielności.

Jest to możliwe poprzez zwiększanie swojego potencjału energii moralnej w ciele energetycznym /intelekcie/ i bycie świadomym siebie w każdej chwili TU i TERAZ

Pamiętaj - to TY decydujesz dokąd płynie energia - zapłata za twoją pracę.