.
OSTATNIA AKTUALIZACJA
17.01.2019
KONTAKT: percepcja44@poczta.onet.pl
NOWOŚCI
HISTORIA STRONY
ATAK NA LUDZKOŚĆ
TOTALIZM - filozofia zrozumienia
TOTALIZM - wykłady
Transmiter - Paleta Barw
TOTALIZM
zakazana
filozofia
NIBIRU
NIBIRU 2011
SERCE
ENERGETYCZNE
PUNKT
KULMINACJI
trochę piękna
danmala
motyl podlaski
kieron williamson

PRAWDA NAS WYZWOLI ANHEM - percepcja44@poczta.onet.pl

Wszystko co dzieje się w tej rzeczywistości jest wielopłaszczyznowe. Sytuacje życiowe - punkty kardynalne w strumieniu życia, są splątaniem różnych nici ciągłości i podstawą zarazem do wyciągania wniosków umożliwiających wibracyjne wznoszenie /wysubtelnienie układu/.

Postarajmy się zrozumieć /5-ta cnota serca/ jakie znaczenie ma to co wydarzyło się 10 kwietnia 2010 roku.

Płaszczyzna poziomu energii moralnej w intelektach zbiorowych.

Złamanie fasad intelektu /duży współczynnik zakłamania/oraz destrukcyjna energetycznie walka pomiędzy partiami i podobnymi intelektami zbiorowymi spowodowała uruchomienie zasady "konieczność wymusza zmianę". Aktywizowanie przez Stwórcę archetypów wpisanych w kartę XVI-Wieża jest bardzo bolesne i dramatyczne, ale daje nieograniczoną możliwość przekształceń, zmian percepcji, aktywowania centrum energetycznego serca oraz jest podstawą do stworzenia nowej jakości życia.

Płaszczyzna początku i końca/prawo zgodności-siła prawdy/

Katyń ważny symbol bestialstwa /próba odczłowieczenia/ i nałożona na niego bańka kłamstwa. Iluzja na powierzchni której próbowano budować wspólnotę, ustrój. Pętla czasowa /70 lat/ siłą energii Ducha /prawdy/ eksplodowała na cały świat, pokazując że to co naturalne czyli prawda jest zawsze gotowa dokonać oczyszczenia i wznieść ludzkość w człowieczeństwo. "Śmierć /strata/ jest tylko dla żywych".

Płaszczyzna intelektów indywidualnych

Dramat śmierci zmienia pozycję spojrzenia na życie każdego człowieka. Widzimy bardzo wyraźnie jego wyjątkowość i piękno. Rozumiemy że ocena kogokolwiek jest jego ograniczaniem i iluzją, którą tworzymy przez pryzmat naszego systemu operacyjnego związanego z ego.

Skupiliśmy myśl w jedno ognisko i w jedno ognisko duchy. Pozwoliliśmy aktywować w naszych sercach 2-gą cnotę serca - współodczuwanie. Ta fala współczucia manifestowała się na całej Ziemi. ENERGIA MIŁOŚCI /prawda/ wyzwoliła nas.

Teraz energia miłości może zostać dalej wzmocniona przez ognisty wawelski czakram serca podczas uroczystości pogrzebowych.

Posłuchajmy głosu wewnątrz, który cicho szepcze: błogosławieni pokój czyniący, błogosławieni pokornego serca, błogosławieni sprawiedliwi..........................siłą prawdy.